Tenisistki Żaczka znowu w formie

11 maja 2017 r. w Zamościu rozegrano I Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego o
Puchar Rektora PWSZ w Zamościu. Przygotowujące się do Mistrzostw Polski w Drzonkowie nasze
dziewczyny Weronika Szewczak i Kinga Tymicka nie dały szans rywalkom w swojej kategorii wygrywając wszystkie pojedynki bez straty seta.  W finale Weronika pokonała Kingę 3:1. Puchary wręczał jej sam rektor.

W kategorii open startowało łącznie 64 osoby. Byli to zawodnicy AKUKS Trefl Zamość klubów sąsiednich z Zamościem, a także z Ukrainy i Białorusi. Bardzo dobrze zaprezentowała się Weronika wygrywając swoją grupę z mężczyznami i z doświadczoną Białorusinką Eleną Bondariewa 3:2, w ostatnim secie 12:10. Weronika wygrała jeszcze jedną grę w fazie pucharowej. Przegrała z późniejszym triumfatorem Marvinem Litwiniukiem z AKUKS Trefl Zamość.