Podziękowania wójta Tadeusza Chruściela ukazały się dzisiaj na stronie internetowej Gminy Fajsławice:
Szanowni Mieszkańcy Gminy Fajsławice
Serdecznie dziękuje za poparcie jakie otrzymałem od Was 16 i 30 listopada 2014 r.
W szczególności składam gorące podziękowania tym wszystkim, którzy pomagali mi i wspierali podczas trudnej kampanii wyborczej.
Tak liczny udział w tych wyborach jest wyrazem Waszej troski o przyszłość i rozwój naszej Gminy.
Obiecuję Wam, że dołożę wszelkich starań, aby moje obowiązki wykonywać sumiennie i należycie oraz nie zawieść danego mi zaufania. Zobowiązuję się pracować najlepiej jak potrafię, by spełnić Wasze oczekiwania.
Jestem przekonany, że wraz z radnymi nowej kadencji uda się nam uczynić wiele dobra dla naszej małej Ojczyzny.
Z wyrazami szacunku
Wójt Gminy Fajsławice
Tadeusz Chruściel
Tym razem się nie udało, ale liczę, że za cztery lata będzie okazja podziękować szanownemu Panu Wójtowi!
Skonczmy juz z ta polityka Kiedy mikolajki w gminie!!!
jak mają być, to na pewno niebawem pojawi się jakiś plakat czy coś. Mam pewność, że jakaś impreza typowo dla dzieci się odbędzie, młodzież nas nie zawiedzie 🙂