Bal Wszystkich Świętych w Boniewie

W Publicznej Szkole Podstawowej w Boniewie – Ignasinie, podobnie jak  w roku ubiegłym, świętowano imieniny Wszystkich Świętych. Uroczystość odbyła się 27 października 2015 r.
Na Bal Wszystkich Świętych przybyli uczniowie w  przebraniach świętych, rodzice, krewni, znajomi, nauczyciele oraz zaproszeni goście – uczniowie klasy IVb ze Szkoły Podstawowej w Fajsławicach wraz z wychowawcą.  Tradycyjnie bal otworzył „Święty uśmiechnięty”, następnie każdy zaprezentował swojego patrona. W rytmie „to dla mnie i dla ciebie, święci orędują w niebie” uczniowie udali się na poczęstunek  w postaci ciasta i herbaty,przygotowany przez rodziców.
Podobnie jak w ubiegłym roku „Bal Wszystkich Świętych” spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników. Organizatorzy mają nadzieję, że stanie się to tradycją szkoły w Boniewie.
Poniżej fotorelacja autorstwa Moniki Rozwałki:
Dzień wszystkich Świętch 2015 2 Dzień wszystkich Świętch 2015 3 Dzień wszystkich Świętch 2015 4 Dzień wszystkich Świętch 2015 5 Dzień wszystkich Świętch 2015 6 Dzień wszystkich Świętch 2015 7
AB