Frassati: Łatwe zwycięstwo na inaugurację sezonu

Frassati Siedliszcze

1 kolejka, 21.08.2016, godz. 15:00
Frassati Fajsławice – Spółdzielca Siedliszcze 5:2 (3:0)
Adamiak 7′, Skorek 27′, S.Baran 41′, Chruściel 75′, Młynarczyk 79′ – Droń 60′, Daw.Orłowski 87′

Frassati: Czajka – K.Baran, Stacharski, P.Przebirowski, M.Baran (Innocent 46′ Błaziak), Olech (Innocent 75′ Kasperek), Robak, Chruściel EmbarassedCry, Adamiak Cry, S.Baran Cry (Innocent 59′ Młynarczyk Cry), Skorek Cry (Innocent 63′ Lipa)

Sędziowali: Kołtun, Niemczuk, Olech-Bartoń

Pomeczowe komentarze
Daniel Krakiewicz (trener Frassati Fajsławice): Dzisiejszy mecz to zdecydowana nasza przewaga, od pierwszych do ostatnich minut było widać spore zaangażowanie naszych zawodników, co prawda nie w każdym fragmencie gry przeważaliśmy tak jak sobie to wyobrażałem, ale szybko strzelona bramka ustawiła mecz. Kolejne nasz akcje były dosyć składne co spowodowało, że dwie kolejne bramki, które zdobyliśmy wpadły po akcjach i strzałach do pustej bramki. Cieszymy się z tego zwycięstwa, rozpoczęcie rozgrywek bardzo udane, wysoka wygrana cieszy. Za trzy dni kolejny mecz przed nami, myślę że przeciwnik dużo bardziej wymagający. Wracając do spotkania, cieszą również bramki zdobyte przez jednego z debiutantów oraz zawodników z różnych formacji, na pięć zdobytych bramek każde trafienie było autorstwa innego zawodnika.
Andrzej Stacharski (kapitan Frassati Fajsławice): Na wstępie chciałby podziękować za to, że zostałem wybrany w obecnym sezonie na kapitana zespołu. Jest mi niezmiernie miło, że większość drużyny zagłosowała na mnie jako kapitana drużyny. Co do przebiegu spotkania to pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu. Strzeliliśmy trzy bramki, które pozwoliły nam uspokoić to spotkanie. Druga połowa co prawda zremisowana, ale końcowy wynik należy traktować jako dobry start na inaugurację nowego sezonu.

Pozostałe wyniki 1 kolejki
Ruch Izbica – Start Krasnystaw 1:6
EKO Różanka – Granica Dorohusk 6:2
Vitrum Wola Uhruska – Unia Rejowiec 4:2
Tatran Kraśniczyn – Brat Siennica Nadolna 1:1
Unia Białopole – Ogniwo Wierzbica 1:1
Sparta Rejowiec Fabr. – Hetman Żółkiewka 3:2

Źródło: http://frassati-fajslawice.com/