3 osoby zginęły na drogach lubelszczyzny

wypadekOd wczoraj na drogach naszego województwa doszło do 6 poważnych zdarzeń drogowych w wyniku których 3 osoby poniosły śmierć, a 5 zostało rannych. Około godziny 23.30 na drodze krajowej nr-2 w miejscowości Zalezie kierujący audi zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. Kierowca jak i pasażerka ponieśli śmierć na miejscu. Do kolejnego tragicznego wypadku doszło nad ranem w pow. zamojskim. Kierujący audi 80 najprawdopodobniej wpadł w poślizg w wyniku czego zjechał do rowu i dachował. Zmarł na miejscu.

Wczoraj około godziny 23.30 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Zalesie zginęły dwie osoby. Jak wstępie ustalili policjanci kierujący audi a3 25-latek najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, po czym zjechał do przydrożnego rowu, uderzając w betonowy przepust. Kierowca jak i 24-letnia pasażerka ponieśli śmierć na miejscu.

Kolejny śmiertelny wypadek miał miejsce nad ranem około godziny 4.05 w miejscowości Wolica Brzozowa w powiecie zamojskim. Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi 80 najprawdopodobniej wpadł w poślizg w skutek czego zjechał do rowu i dachował. 25-letni mieszkaniec gm. Hrubieszów zginął na miejscu.

Łącznie od wczoraj na drogach naszego województwa do 6 wypadków drogowych i 49 kolizji drogowych. 5 osób zostało rannych, 3 osoby poniosły śmierć. Zatrzymaliśmy również 18 nietrzeźwych kierujących.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń drogowych i apelują o rozsądek za kierownicą!

Źródło: KWP Lublin