8000 zł zebrała Orkiestra w Fajsławicach i Łopienniku

Dobiega końca XXV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Fajsławicach impreza zakończyła się o 19 pokazem sztucznych ogni – Światełkiem do Nieba.

Okazało się, że w naszej gminie oraz sąsiednim Łopienniku Górnym nie brakuje Dobrych Aniołów. Dotychczas udało się zebrać niemal 8000 PLN. Zbiórka nadal trwa.

Na uznanie zasługuje licytacja, którą z humorem i pełnym zaangażowaniem poprowadził Marcin Błaziak, przy nieocenionej pomocy hostessy Weroniki. Suma datków z licytacji wyniosła 1100 PLN, a fantem, który został wylicytowany za najwyższą cenę był lot paralotnią w tandemie z instruktorem. Za przyjemność oglądania Fajsławic z lotu ptaka trzeba było zapłacić 165 PLN.

Imprezę uświetnili swoją obecnością młodzi goście z Bystrzejowic, prezentujący program wokalno-muzyczny, zespól Alternatywy 5 oraz dj Martinez.

Co najważniejsze, w obu gminach od rana widać było kwestujących wolontariuszy. Zarówno im , jak i właścicielom oraz pracownikom Jankes Kids, którzy organizowali całą akcję należą się wyrazy uznania.

Oby za rok padł kolejny rekord.

IZA

FOTOGALERIA