Chwalimy się popularnością naszego serwisu

Statystyka odwiedzin

Wykres odwiedzin serwisu Fajsławice 24 z ostatnich 30 dni

Jest okazja, więc chcemy się trochę pochwalić. W ciągu ostatnich 30 dni naszą stronę odwiedzono 17 621 razy. Każde takie odwiedziny trwały średnio 5 min. i 23 sek. Oznacza to, że spędziliście Państwo łącznie na naszej stronie 1 581 godzin. Absolutny rekord zainteresowania stroną padł wczoraj, kiedy to odwiedzono nas 3295 razy. Dla porównania strona internetowa naszej gminy notuje około 1600 wejść, ale miesięcznie. Możemy się więc uznać za najbardziej wpływową i opiniotwórczą witrynę w naszej gminie.

Chwalimy się tym, ponieważ wszystkie osoby, które tworzą serwis, począwszy od informatyka, przez korektora, redaktorów i skończywszy na redaktorze naczelnym, wykonują swoją pracę społecznie. Wysiłek ten byłby daremny, gdyby nikt nie czytał tego, co zamieszczamy w serwisie. Powyższe dane sprawiają, że czujemy wartość tego, co robimy i mamy motywację do dalszej ciężkiej pracy.

Duże zainteresowanie treściami zamieszczanymi na naszej stronie związane jest oczywiście z wyborami samorządowymi. Celowo staraliśmy się Państwa wciągnąć do debaty dotyczącej kandydatów i przyszłości naszej gminy. Jak sami Państwo wiecie, nieraz emocje brały górę nad merytoryczną dyskusją, ale najważniejszy jest efekt. Temu, że w gminie zaszły znaczne zmiany, nikt nie może zaprzeczyć. Świadczyć o tym mogą chociażby wyniki wyborów samorządowych. W skład nowej Rady Gminy wejdą tylko cztery osoby ze starego składu. Po raz pierwszy będziemy mieli drugą turę wyborów na wójta.

Wzrosła też znacznie ilość osób zainteresowanych życiem publicznym naszej gminy, co widać choćby po liczbie komentarzy, jakie pojawiły się ostatnio w naszym serwisie. Mamy nadzieję, że to się nie zmieni tuż po wyborach.

Dziękujemy za uwagę.