Ciekawy list do szkoły

bochniarz

Antoni Bochniarz jest specjalistą zaburzeń mowy i psychoterapeutą oraz kierownikiem Centrum Projektowania i Dystrybucji Pomocy Logopedycznych. Prowadzi Gabinet Logopedyczny ,,Demostenes” w Żorach, który świadczy bardzo szeroki zakres usług. To specjalista, który odbył staże i szkolenia w wielu renomowanych nie tylko krajowych ale również zagranicznych placówkach. Opublikował blisko 100 artykułów naukowych i popularnonaukowych. Wydał 12 książek, ma na swym koncie patenty i wzory użytkowe, zajmuje się szkoleniem logopedów, odnosi ponadprzeciętne efekty terapeutyczne.

 Prezentujemy treść listu, który otrzymaliśmy od Pana Antoniego Bochniarza

Początki mojej edukacji wiążą się ze Szkołą Podstawową w Fajsławicach. Mimo, że dzieli mnie odległość i 45-letnia nieobecność w Fajsławicach, to utrzymuję kontakt z miejscem mego wczesnego dzieciństwa poprzez ludzi, których życzliwości doświadczałem. Zachęcony przez niektóre osoby z Fajsławic, przesyłam materiał, który może kogoś zainspiruje, kogoś ubogaci. Materiał powstał z inspiracji specjalistów, którzy odwiedzali mnie w celach szkoleniowych i osób, które poszukiwały u mnie pomocy. Śledzę czasem stronę Waszej szkoły i jestem pełen uznania dla Waszych osiągnięć i dla wielorakich form aktywności. Owo zaglądanie na stronę przybliża mi przeszłość. W załączonym materiale staram się promować Waszą szkołę, choćby tylko poprzez podsunięcie dziennikarzowi podziękowania (dyplomu), które od Was otrzymałem. Cieszę się, że mogę ubogacać Wasze zbiory biblioteczne załączonym na płycie materiałem.

W imieniu społeczności Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach serdecznie dziękujemy za przesłany na płycie materiał ukazujący Wielkiego Człowieka, wybitnego specjalistę – logopedę, człowieka renesansu. Jesteśmy dumni, że początki Pańskiej edukacji wiążą się ze Szkołą Podstawową w Fajsławicach. Z przesłanym materiałem zapoznamy naszych uczniów wierząc, że ich ubogaci i zainspiruje do nauki oraz rozwijania talentów i pasji.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach Janusz Pędzisz i dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach Mieczysław Paluch.

Źródło: http://www.sp-fajslawice.pl