City Trial: Nasi coraz wyżej

city-trial-12_2016

Na mecie biegu (od lewej): Łukasz Pluta, Sławomir Drążek, Karol Przebirowski

Magdalena Kłoda i Jarosław Bimkiewicz zwycięzcami trzeciego biegu City Trail w Lublinie. Linie mety sobotnich zawodów minęło 371 osób. Naszą gminę reprezentowało czterech biegaczy.

Magdalena Kłoda to zwyciężczyni również poprzedniego biegu nad Zalewem Zemborzyckim. W dzisiejszych zawodach uzyskała wynik 19:21. Drugie miejsce zajęła najlepsza zawodniczka wszystkich (trzech) poprzednich edycji CITY TRAIL w Lublinie – Joanna Wasilewska (19:51), a trzecie – Monika Kosz (20:10). W rywalizacji mężczyzn wygrał najlepszy także w listopadzie – Jarosław Bimkiewicz. Jego czas to tym razem 17:14. Drugie miejsce wywalczył Cezary Bednarz(17:20), a trzecie – Damian Jastrzębski (17:41).

Pomimo trudnej, oblodzonej trasy, nasi zawodnicy zajęli bardzo dobre miejsca. Po kilku miesiącach na miejsce lidera biegaczy z Fajsławic wrócił Karol Przebirowski, który do mety dobiegł na 18 miejscu z czasem 19:44, a zaraz za nim, na 21 miejscu był Łukasz Pluta (czas 19:59). Nieco dalej, jako 126-ty do metry dotarł Sławomir Drążek (czas 23:27), a czwarty z naszych zawodników – Mirosław Chwil, do mety dobiegł na 192 miejscu (czas 26:09).