Czwarta dycha do maratonu pokonana

20160410_123154[1]

Na mecie biegu, od lewej Michał Stępniak, Karol Przebirowski i Paweł Stępniak

Dziś o 11.00 wystartowała w Lublinie „Czwarta dycha do maratonu”. W zawodach wzięło udział kilku zawodników z naszej gminy.

Bieg był czwartą imprezą z cyklu zawodów rozgrywanych pod hasłem „Cztery Dychy do Maratonu”. Był rekordowy pod względem ilości zawodników. Chęć udziału w zawodach zgłosiło 1408 osób. Na mecie sklasyfikowano niemal 1253 biegaczy. Wszyscy, którzy go ukończyli otrzymali pamiątkowy medal.

W kategorii open wygrał ur. w 1990 roku Kamil Młynarz reprezentujący SKB Krasnik z czasem 00:33:05.  Wśród  kobiet najlepsza była ur. 1993 roku Mariola Stasiewicz. Jej czas to 00.38:28.

Najlepszym biegaczem z naszej gminy po raz kolejny został Karol Przebirowski, który aż o 5 minut poprawił swój czas z końca stycznia. Na liście prezentującej wyniki biegu znalazły się cztery osoby z gminy Fajsławice. Oto ich miejsca, nazwiska i czasy: