Dachowanie pod Fajsławicami

policja

Do dwóch groźnych zdarzeń drogowych doszło dzisiaj po południu na krajowej 17-ce z Lublina do Krasnegostawu. W Kalinówce rozbił się volkswagen golf, zaś przed Fajsławicami dachował volkswagen polo.

Do obu zdarzeń doszło we wtorek zaraz po południu. Najpierw na ulicy Piaseckiej około godziny 12:20 volkswagen golf uderzył w metalowe barierki. Jak nas poinformowano, kierujący nim mężczyzna delikatnie zaczepił pojazdem o auto jadące obok, po czym stracił panowanie nad kierownicą, a rozpędzony golf uderzył z impetem w bariery energochłonne. Jak informuje świdnicka policja, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, a przyczyną zdarzenia mogła być nadmierna prędkość volkswagena.

Godzinę później, na tej samej trasie, gdyż przed Fajsławiciami dachował volkswagen polo. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze policji, kierująca autem kobieta straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na pobocze a następnie dachowało. Kierująca jechała nim sama. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kobietę przewieziono do szpitala. Była trzeźwa.

Więcej…

Źródło: http://www.lublin112.pl