Dorohucza: Groźny wypadek 20-latki

Wypadek Dorohucza

Źródło zdjęcia: http://www.lubelska.policja.gov.pl/

Świdniccy policjanci wyjaśniają okoliczności zaistniałego dzisiejszego wypadku drogowego w miejscowości Dorohucza. Kierująca samochodem Daewoo 20-latka z niewyjaśnionych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doprowadziła do wylądowania auta w rowie i jego dachowania. Obrażenia odniosło dwoje pasażerów.

Dziś tuż przed godziną 11.00 w miejscowości Dorohucza doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca daewoo 20-letnia mieszkanka gminy Trawniki dojeżdżając do Dorohuczy od strony Trawnik straciła z niewyjaśnionych przyczyn panowanie nad pojazdem. Auto wpadło do rowu i dachowało, a na skutek zdarzenia obrażenia odniosły dwie pasażerki, z których jedna w stanie ciężkim przetransportowana została śmigłowcem do szpitala w Lublinie, a drugą  przewieziono do szpitala w Chełmie.

Pozostałe osoby, w tym kierująca, nie doznały poważniejszych urazów. Badanie alkomatem wykazało, iż kierująca była trzeźwa.

Czynności w tej sprawie trwają. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia apelując jednocześnie o rozwagę i ostrożność na drodze.

Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl/