Dzień babci i dziadka w Fajsławicach

Dzień babci i dziadka 2016

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w naszym życiu. Bez nich nasze dzieciństwo nie byłoby tak piękne, kolorowe i pełne miłości. Właśnie za to chcieliśmy im gorąco podziękować, dlatego przygotowaliśmy dla nich miłą niespodziankę.

W dniu 22.01.2016r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Grupy trzy-, cztero- i pięciolatków zabrały dziadków w podróż do zimowej Krainy Lodu. Dzieci pięknie recytowały wiersze i radośnie zatańczyły dla swoich ukochanych babć i dziadków.

Po zakończeniu części artystycznej nasi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek oraz wspólne zabawy ze swoimi wnuczętami.

Na uroczystość przybyli również przedstawiciele naszej gminy: pan wójt Tadeusz Chruściel, pan Leszek Wójcik, pani Maria Baran, pani Zofia Greczkowska oraz pani Monika Górna. Gościliśmy również dyrektora Gimnazjum, pana Mieczysława Palucha. Serdecznie dziękujemy za obecność.

Dzień babci i dziadka 2016 2

Ogromne podziękowania kierujemy także w stronę rodziców, którzy bardzo pomogli nam w organizacji tego święta. Dziękujemy!!!

Uroczystość przygotowały panie: Katarzyna Jaszak, Ewa Błaziak, Urszula Paluch, Magdalena Adamiak, Anna Wolińska oraz Paulina Greczkowska.

Źródło: www.sp-fajslawice.p