Fajsławice 24 się zmieniają

logo_03-RGB-1024x768 zmieniamy się

Za kilka dni minie pierwszy miesiąc naszej działalności. Korzystając z doświadczeń, jakie udało nam się zdobyć w tym czasie, postanowiliśmy dokonać kilku zmian w naszym serwisie.

Otwierając stronę główną zauważycie z pewnością, że zmienił się nieco nagłówek. Poprawiono ułożenie poszczególnych elementów, a najbardziej zwraca uwagę powiększone logo wydawnictwa. Wielu osobom przypadło ono do gustu i dlatego chcieliśmy je bardziej wyeksponować.

Zaktualizowano także stopkę strony, w której pojawiły się informacje dotyczące wydawnictwa Fajsławice 24, w tym dane adresowe i numer telefonu, pod który możecie do nas dzwonić.

To jednak nie wszystkie nowości, jakie wprowadzamy. Kolejne będą pojawiały się stopniowo, na przestrzeni kilku najbliższych dni. Pojawią się między innymi nowe działy, przy których powstaniu sugerowaliśmy się uwagami naszych czytelników.

Informujemy również o ogłoszeniu regulaminu korzystania z serwisu Fajsławice 24. Regulamin zaczyna obowiązywać z dniem dzisiejszym. Możecie w nim znaleźć informacje, na jakich zasadach będą publikowane wasze komentarze, czy też w jaki sposób można korzystać z treści opublikowanych na naszej stronie.

Potrzebę powstania takiego regulaminu potwierdziły wydarzenia z zeszłego tygodnia, gdy dużo osób skorzystało z możliwości zamieszczenia swojej opinii, komentując sprawę umorzeń podatków, a nie wszystkie wypowiedzi użytkowników nadawały się do publikacji.