Frassati: Cieszą kolejne punkty

Na wyjazdowe spotkanie do Siennicy Nadolnej Frassati jechał w roli faworyta i ponownie nie zawiódł zdobywając komplet punktów.

Pierwsza połowa przebiegała w szybkim, miłym dla widza tempie. W 6 min. Sebastian Baran wyłuskał futbolówkę defensorowi Brata, jednak w sytuacji sam z bramkarzem górą był ten drugi. Chwilę później faulowany w polu karnym został Jacek Olech i sędzia wskazał na 11 metr. Pewnym wykonawcą rzutu karnego był Łukasz Skorek. Kilka minut później rzut karny wywalczyli zawodnicy Brata. Na nieszczęście gospodarzy Arnold Kister posłał piłkę w słupek. W 30 min. dośrodkowanie z prawej strony Tomasza Madei skrzętnie strzałem głową wykorzystał Łukasz Skorek i Frassati wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Do końca pierwszej połowy Frassati kontrolował przebieg spotkania. Tuż po zmianie stron drugą żółtą kartkę otrzymał Piotr Wójciuk i gospodarze do końca spotkania grali w osłabieniu. Pomimo liczebnej przewagi naszego zespołu spotkanie się wyrównało, gospodarze śmielej atakowali bramkę strzeżoną przez Michała Czajkę. W 84 min. kompletnie niepilnowany w polu karnym Krystian Szczepaniuk z kilku metrów zdobył kontaktowego gola. Końcowe minuty meczu upływały w nerwowej atmosferze. Drugą żółtą kartkę tym razem otrzymał zawodnik z Fajsławic i ostatnie dwie minuty doliczonego czasu gry drużyny rozgrywały w wyrównanych liczebnie składach. Pomimo kilku prób gospodarzy po stałych fragmentach gry wynik nie zmienił się i 3 punkty pojechały do Fajsławic.

3 kolejka, 06.09.2015, godz. 15:00
Brat Siennica Nadolna – Frassati Fajsławice 1:2 (0:2)
Szczepaniuk 84′ – Skorek 9′ (k) 30′

17′ Arnold Kister (Brat) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek)

czerwone kartki: 49′ Wójciuk (Brat) – za drugą żółtą, 90+1′ P.Olech (Frassati) – za drugą żółtą

Brat:

Frassati: Czajka – Madeja Embarassed, Furmaniak, Trała, M.Baran (Innocent 85′ K.Baran), J.Olech (Innocent 79′ P.Olech Foot in Mouth), Stacharski Embarassed (Innocent 63′ Szymaniak), Lipa, Adamiak, S.Baran, Skorek CryCry (Innocent 57′ Kasperek)

Sędziowali: Kwiatek, Kawiński, Urbankiewicz

Pozostałe wyniki 3 kolejki
Spółdzielca Siedliszcze – Ruch Izbica 2:4 (1:1)
Unia Białopole – Tatran Kraśniczyn 0:1 (0:1)
Unia Rejowiec – Ogniwo Wierzbica 1:2 (1:0)
EKO Różanka – Sparta Rejowiec Fabr. 1:1 (0:0)
Sawena Sawin – Start Krasnystaw 2:3 (1:0)
Pławanice Kamień – Kłos Chełm 2:4 (0:3)

Źródło: http://frassati-fajslawice.com/