Frassati: Marsz w górę tabeli

8 kolejka, 02.10.2016, godz. 13:00
EKO Różanka – Frassati Fajsławice 1:3 (0:2)
Romaniuk 57′ – Adamiak 12′, S.Baran 37′ 73′

EKO: Witkowski – E.Mikulski (52′ J.Gołąb), Kruk, Sobów, Piotrowski (63′ Lejko), Łobko, M.Żakowski, M.Gołąb, Chwedoruk (71′ K.Mikulski), Mahdysh, Romaniuk

Frassati: Czajka – K.Baran, Stacharski Embarassed, P.Przebirowski, M.Baran, Olech (Innocent 68′ Młynarczyk), Chruściel Embarassed, Robak (Innocent 46′ Stefaniak Embarassed), Adamiak CryEmbarassed (Innocent 90′ Madeja), Lipa Embarassed, S.Baran CryCryEmbarassed (Innocent 75′ Skorek)

żółta kartka: Krakiewicz (zawodnik przebywający na ławce)

Sędziowali: Prończuk, Staniuk, Przechocki

Komentarz pomeczowy
Daniel Krakiewicz (Frassati Fajsławice): Mecz bardzo dobrze się dla nas ułożył, po dośrodkowaniu z prawej strony przez Jacka Olecha bramkę strzałem z pierwszej piłki zdobył Andrzej Adamiak nie dając szans bramkarzowi Różanki. Po stracie gola gospodarze próbowali konstruować akcje, ale nasza drużyna była dobrze ustawiona i nie pozwalała rywalowi na zbyt wiele. Moi zawodnicy realizowali założenia taktyczne ustalone na przedmeczowej odprawie. W efekcie nasz zespół stworzył dwie sytuacje bramkowe zakończone jednak niepowodzeniem. Na niespełna dziesięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy wynik spotkania podwyższył Sebastian Baran dobijając strzał jednego z naszych zawodników. W drugiej połowie za bardzo cofnęliśmy się dając gospodarzom więcej miejsca do rozegrani piłki, co w konsekwencji przyniosło bramkę kontaktową dla EKO. Reakcja naszej drużyny była bardzo dobra, a co najważniejsze skuteczna. Z prawej strony dośrodkował Piotr Chruściel, a na pierwszy słupek nabiegł Sebastian Baran i strzałem głową ustalił wynik spotkania. W samej końcówce można było pokusić się o dobicie rywala, niestety zabrakło nam dokładnego rozegrania piłki w środkowej strefie boiska. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa na bardzo trudnym terenie.

Pozostałe wyniki 8 kolejki
Start Krasnystaw – Brat Siennica Nadolna 5:2 (1:1)
Unia Rejowiec – Ogniwo Wierzbica 1:2 (1:0)
Granica Dorohusk – Hetman Żółkiewka 0:1 (0:0)
Ruch Izbica – Spółdzielca Siedliszcze 7:3 (5:0)
Vitrum Wola Uhruska – Sparta Rejowiec Fabr. 0:7 (0:3)
Tatran Kraśniczyn – Unia Białopole 1:6 (0:3)

Źródło: http://frassati-fajslawice.com/