Frassati: Powtórka z pucharu

7 kolejka, 25.09.2016, godz. 16:00
Frassati Fajsławice – Ruch Izbica 3:1 (2:0)
P.Przebirowski 5′, Lipa 23′ 73′ – Gałka 63′

Frassati: Czajka – K.Baran, Stacharski, P.Przebirowski CryEmbarassed, Madeja, Olech Embarassed, Robak, Chruściel (Innocent 72′ Stefaniak), Młynarczyk (Innocent 60′ Adamiak), Lipa CryCry (Innocent 86′ Kasperek Embarassed), S.Baran Embarassed (Innocent 76′ Skorek)

Ruch: Pastuszak – Mi.Śliwa, Pawelec, Nizioł, Wlizło, Malczewski (71′ Kaszak), Lewandowski, Ma.Śliwa (34′ Antoniak), Łata, Hopko (80′ Jasiński), Gałka

Sędziowali: Pukas, Kawiński, Skiba

Komentarz pomeczowy
Daniel Krakiewicz (Frassati Fajsławice): Mecz bardzo dobrze nam się ułożył, szybko strzelona bramka dała nam pewność siebie. Z minuty na minutę graliśmy coraz lepiej, szkoda niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie bo dzisiaj naprawdę ich nie brakowało i gdybyśmy dysponowali lepszą skutecznością to mecz na dobrą sprawę zostałby rozstrzygnięty już po 45 min., a tak musieliśmy studzić emocje w przerwie bo atmosfera była gorąca. Bramki padały po stałych fragmentach gry, ale również z akcji mieliśmy kilka dogodnych sytuacji na kolejne trafienia. Był to mecz walki czego spodziewaliśmy się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W drugiej odsłonie niepotrzebnie daliśmy sobie strzelić bramkę, ale pomimo tego zespół pokazał, że jest już drużyną doświadczoną. Utrata gola podziałała na nas mobilizująco, zawodnicy nie dali zepchnąć się do defensywy tylko spokojnie rozgrywali swoje akcje, które przyniosły kolejną zdobycz bramkową. W samej końcówce mieliśmy jeszcze m.in. dwa strzały w słupek oraz kilka ciekawych prób zaskoczenia bramkarza strzałami z dystansu. Według mnie byliśmy lepszym zespołem i zasłużenie wygraliśmy to spotkanie.

Pozostałe wyniki 7 kolejki
Ogniwo Wierzbica – Brat Siennica Nadolna 1:5
Tatran Kraśniczyn – Start Krasnystaw 1:2
Unia Białopole – Vitrum Wola Uhruska 4:1
Sparta Rejowiec Fabr. – EKO Różanka 3:0
Spółdzielca Siedliszcze – Granica Dorohusk 2:5
Hetman Żółkiewka – Unia Rejowiec 3:2

Źródło: http://frassati-fajslawice.com/