Radni Gminy Garbów (2010 – 2014)

Radni Gminy Garbów (2010 – 2014)

[hr style=”bar”]

Jan Kazimierz Dudzik

Funkcja:  Przewodniczący Rady Gminy Garbów

Miejscowość: Wola Przybysławska

Komitet wyborczy: PSL

Ilość otrzymanych głosów: 116

[hr style=”single”]

Zenon Koput

Funkcja: Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Garbów

Miejscowość: Garbów

Komitet wyborczy: Porozumienie niezależnych

Ilość otrzymanych głosów: 191

[hr style=”single”]

Piotr Adamczyk

Funkcje: Członek Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego Gminy, Członek Komisji Rolnictwa

Miejscowość: Garbów

Komitet wyborczy: Porozumienie Niezależnych

Ilość otrzymanych głosów: 192

[hr style=”single”]

Tadeusz Grzegorz Barszcz

Funkcje: Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

Miejscowość: Gutanów

Komitet wyborczy: Wspólnota Garbowska

Ilość otrzymanych głosów: 102

[hr style=”single”]

Katarzyna Chabros

Funkcje:

Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Spraw Socjalnych i Zdrowia

Członek Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego Gminy

Miejscowość: Garbów

Komitet wyborczy: Porozumienie Niezależnych

Ilość otrzymanych głosów: 562

[hr style=”single”]

Dariusz Jerzy Grabarz

Funkcje: Członek Komisji Rewizyjnej

Miejscowość: Leśce, Karolin

Komitet wyborczy: PSL

Ilość otrzymanych głosów: 171

[hr style=”single”]

Lidia Janina Michoń

Funkcje: Zastępca Przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury, Spraw Socjalnych i Zdrowia

Miejscowość: Bogucin

Komitet wyborczy: wybrana z listy Wspólnoty Garbowskiej (obecnie nie współpracuje ze Stowarzyszeniem)

Ilość otrzymanych głosów: 117

[hr style=”single”]

Agnieszka Nalewajek

Funkcje: Członek Komisji Edukacji, Kultury, Spraw Socjalnych i Zdrowia

Miejscowość: Wola Przybysławska

Komitet wyboczy: Wspólnota Garbowska

Ilość otrzymanych głosów: 137

[hr style=”single”]

Wiesław Ostapiński

Funkcje:

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Członek Komisji Edukacji, Kultury, Spraw Socjalnych i Zdrowia

Miejscowość: Przybysławice, Zagrody

Komitet wyboczy: Porozumienie Niezależnych

Ilość otrzymanych głosów: 199

[hr style=”single”]

Jacek Poleszak

Funkcje:

Przewodniczący Komisji Rolnictwa

Członek Komisji Rewizyjnej

Miejscowość: Przybysławice, Zagrody

Komitet wyborczy: PSL

Ilość otrzymanych głosów: 159

[hr style=”single”]

Artur Rybkowski

Funkcje:

Zastępca Przewodniczącego Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego Gminy

Członek Komisji Rolnictwa

Miejscowość: Bogucin

Komitet wyborczy: PSL

Ilość otrzymanych głosów: 113

[hr style=”single”]

Marcin Skałecki

Funkcje: Członek Komisji Rolnictwa

Miejscowość: Piotrowice Wielkie, Piotrowice Kolonia

Komitet wyboczy: Wspólnota Garbowska

Ilość otrzymanych głosów: 73

[hr style=”single”]

Stanisław Sumorek

Funkcje:

Zastępca Przewodniczącego Komisji Rolnictwa

Członek Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego Gminy

Miejscowość: Wola Przybysławska

Komitet wyboczy: Wspólnota Garbowska

Ilość otrzymanych głosów: 144

[hr style=”single”]

Tadeusz Michał Tarka

Funkcje:

Członek Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego Gminy

Miejscowość: Borków, Janów

Komitet wyboczy: Wspólnota Garbowska

Ilość otrzymanych głosów: 77

[hr style=”single”]

Wiesława Zwolak

Funkcje:

Przewodnicząca Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego Gminy

Członek Komisji Edukacji, Kultury, Spraw Socjalnych i Zdrowia

Miejscowość: Przybysławice, Zagrody

Komitet wyborczy: PSL

Ilość otrzymanych głosów: 128

 

W celu prawidłowego funkcjonowania nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie do celów statystycznych (dotyczących statystyk odwiedzin naszej witryny) oraz w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i dostarczenia bardziej dopasowanych treści.
Informacje o tym, jak wyłączyć cookies znajdziesz na stronie Wikipedii.