Halowy Turniej Piłki Nożnej w Wierzbicy

W dniu 7 marca w Wierzbicy odbył się halowy Turniej Piłki Nożnej „Stop Nałogom” chłopców rocznika 2008 i młodsi w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.

W turnieju uczestniczyło 8 drużyn, które podzielone były na dwie grupy.

Nasi zawodnicy w pierwszej fazie turnieju rywalizowali z Ogniwem II Wierzbica, Spółdzielca Siedliszcze oraz Kiks Dorohusk. W tej części turnieju chłopcy spisali się bardzo dobrze wygrywając wszystkie mecze zapewniając sobie I miejsce w grupie oraz grę w półfinale gdzie czekała już na naszą drużynę Sparta Rejowiec Fabryczny.

Mecz półfinałowy był bardzo emocjonujący, który ostatecznie wygraliśmy 2:1 i zameldowaliśmy się w finale turnieju. W finale spotkaliśmy się z gospodarzami czyli Ogniwem Wierzbica I. Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze, zdobywając bramkę z rzutu karnego. Gra była wyrównana lecz musieliśmy uznać wyższość piłkarzy z Ogniwa przegrywając ostatecznie 3:1

Nagrody indywidualne w naszej drużynie otrzymali Nikodem Tylec strzelec 5 bramek oraz Szymon Sałaga, który strzelił 4 bramki dla naszej drużyny. Wielkie brawa należą się chłopcom bo zaprezentowali się bardzo dobrze w każdym meczu turnieju. Ten dobry występ był prezentem urodzinowym dla swojego trenera Pana Daniela Krakiewicza.

Wystąpiliśmy w składzie Filip Dańko, Szymon Sałaga, Bartłomiej Suszek, Nikodem Tylec, Gabriel Tylec, Filip Bogusz, Błażej Baran, Paweł Dzirba, Szymon Bubicz.

Oto komplet wyników

Ogniwo II – Frassati 0:3 (2 N. Tylec, B. Suszek)

Frassati – Siedliszcze 3:0 ( Sałaga, Bogusz, G. Tylec)

Frassati – Kiks 6:0 (2 Suszek, N. Tylec, Bogusz, 2 Sałaga)

Frassati – Sparta 2:1 (2 N. Tylec)

Źródło: http://www.sp-fajslawice.pl/