Inauguracja roku szkolnego w Fajsławicach

Inauguracja roku szkolnego w Fajsławicach

1 września 2015 roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli kolejny rok szkolny. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 9:00 uroczysta Msza Święta w Kościele p.w. Św. Jana Nepomucena w Fajsławicach, którą celebrował ks. proboszcz Marek Hawrylak. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 10.00  w szkolnej sali gimnastycznej rozpoczęła się część oficjalna. Na inauguracji nowego roku szkolnego oprócz przedszkolaków, uczniów klas I-VI, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecny był również Wójt Gminy Fajsławice Pan Tadeusz Chruściel, rodzice wraz z Przewodniczącym Rady Rodziców Panem Leszkiem Wójcikiem.

Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor Janusz Pędzisz. Pan Dyrektor powitał wszystkich bardzo serdecznie i życzył wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności w nowym roku szkolnym. Po tym wystąpieniu słowa do uczniów i nauczycieli oraz rodziców skierował Wójt Pan Tadeusz Chruściel. Życzył wszystkim uczniom radości, nauczycielom satysfakcji z pracy,a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.
Następnie Pan Dyrektor przedstawił wychowawców poszczególnych klas:

3 – latki p. Paulina Greczkowska i p. Ewa Błaziak

4 – latki p. Katarzyna Jaszak

5 – latki A p. Wiesława Sidor

5 – latki B p. Urszula Paluch

kl. I A p. Małgorzata Kopeć

kl. I B p. Małgorzata Madeja

kl. II A p. Halina Kalisz

kl. II B p. Halina Błaziak

kl. II C p. Joanna Kulbaka

kl. III  p. Ewa Szyszko

kl. IV A p. Jadwiga Bednarczyk

kl. IV B p. Jerzy Wit

kl. V A p. Iwona Sałaga

kl. V B p. Wojciech Wypych

kl. VI A p. Ewa Salecka

kl. VI B p. Jolanta Szymańska – Wacławik

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami. Podsumowując; po dwóch miesiącach wakacji wróciliśmy do ,, szarej” rzeczywistości. Oznacza to jedynie, że musimy przestawić nasz zegar na poranne wstawanie, wziąć się w garść i do pracy.

Źródło: http://www.sp-fajslawice.pl/