Jasełka szkolne w Fajsławicach

Jasełka Fajsławice 4

W dniu 19 grudnia 2014 roku zgodnie z tradycją, uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wraz z nauczycielami, rodzicami, pracownikami szkoły i zaproszonymi gośćmi  spotkali się, by wspólnie przeżywać wydarzenia Wigilijnej Nocy sprzed dwóch tysięcy lat.

W tym roku Jasełka pt. ,,Narodził się nam Zbawiciel” przygotowali uczniowie z klasy III A i III B pod kierunkiem pani katechetki Agnieszki Czemerys oraz pani Urszuli Paluch i Wiesławy Sidor. Młodzi aktorzy w subtelny i ujmujący sposób odegrali powierzone im role. Piękne stroje, dekoracja i śpiew kolęd wprowadziły nas w cudowną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Następnie odmówiliśmy wspólnie modlitwę, której przewodniczył ksiądz wikariusz Tomasz Skałecki.

Jasełka Fajsławice

Na zakończenie dyrektorzy Szkoły Podstawowej Janusz Pędzisz i Gimnazjum Mieczysław Paluch oraz Przewodniczący Rady Rodziców SP Leszek Wójcik złożyli wszystkim życzenia świąteczne życząc każdemu z nas tej Miłości Betlejemskiej, odkrywania dobroci dla siebie i najbliższych na czas Bożego Narodzenia i w Nowym 2015 roku. Życzenia w imieniu Wójta i Rady Gminy Fajsławice złożyła wiceprzewodnicząca Rady Gminy pani Maria Baran.

Źródło: http://www.sp-fajslawice.pl