Karol gotów do mistrzostw w Holandii

Już tylko 6 dni pozostało do rozpoczęcia OCR European Championships, czyli europejskich mistrzostw w biegach z przeszkodami. W zawodach, które odbędą się w Holandii, weźmie udział nasz zawodnik –  Karol Przebirowski.

Jego wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu osób, które za pomocą serwisu zrzutka.pl wpłaciły w sumie 1351 zł na ten cel. Dziś Karol podziękował swoim darczyńcom za pomocą serwisu społecznościowego Facebook: – Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy pomogli mi, abym mógł walczyć na tak prestiżowej imprezie. Bardzo dziękuję za wszystkie wpłacone pieniążki, za te liczne udostępnienia i wielkie zainteresowanie. Ogromne podziękowania oraz pokłony dla organizatorki zrzutki Patrycja Kalisz, która włożyła w to wiele starań

Karol poinformował także, że nawiązał współpracę z Firmą Remontowo-Budowlaną JA-HO (www.ja-ho.pl), której to logo będzie widoczne na koszulce, w której wystartuje. Teraz odlicza już kolejne dni do zawodów i zapewnia: – Pozostaje mi tylko obiecać, że dam z siebie maksimum swoich możliwości, bo w końcu start z naszym polskim godłem zobowiązuje, aby zostawić serce na placu boju!

Zainteresowani mogą śledzić przebieg zawodów pod linkiem:

https://ocreuropeanchampionships.org/live-stream/

SM