Kometa zgasła i Popek nie dokończył występu

GANG ALBANII

Gang Albanii

Wczoraj w dyskotece Kometa w Siedliskach Pierwszych występował znany zespół muzyczny Gang Albanii. Koncert chyba nie wszystkim się spodobał, bo ktoś złośliwie wyłączył prąd i w ten sposób zakończył występ gwiazdy.

Koncert zapowiadany był od kilku miesięcy jako duże wydarzenie. Gang Albanii to bardzo popularna wśród młodzieży grupa. Jeszcze do niedawna nie mogli występować w Polsce, ze względu na wyroki ciążące na jej liderze Popku. Bilety na występ mogły je kupić jedynie osoby pełnoletnie. Ograniczenie było konieczne ze względu na niecenzuralne teksty raperów.

Koncert rozpoczął się o 21.00,  ale nie zakończył się zgodnie z planem. Ktoś umyślnie rozerwał zabezpieczenia na transformatorze i wyłączył prąd. Ciemności ogarnęły nie tylko Kometę, ale też okolicę. Koncert przerwano, a o zajściu została zawiadomiona policja.

Usterkę dość szybko usunął jeden z uczestników imprezy, jednak wykonawcy nie dali się ubłagać właścicielowi lokalu i nie wrócili już na scenę. Organizatorzy przepraszają za zaistniałą sytuację.

SM