Krasnostawski dzień bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Dzień bezpieczeństwa w ruchu drogowym w Krasnymstawie

Policjanci w ramach imprezy integracyjnej ,,dzień bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym” spotkali się wczoraj z uczniami Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Krasnymstawie, wszystkich szkół podstawowych z terenu Krasnegostawu oraz Łopiennika Nadrzecznego. Podczas spotkania w obecności mundurowych, dzieci utrwalały swoją wiedzę dotycząca przepisów bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Wczoraj na terenie MOSIR-u w Krasnymstawie odbyła się impreza promująca bezpieczeństwo w ruchu drogowym – jeden z priorytetów wychowania wczesnoszkolnego, tak ważny i podkreślany szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Dzięki naszym policjantom, uczniowie wszystkich krasnostawskich szkół podstawowych mieli okazję utrwalić wiedzę dotyczącą przepisów bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz dokładnie obejrzeć specjalistyczny radiowóz ruchu drogowego. Był też pies policyjny wraz z przewodnikiem, który wzbudził duże zainteresowanie wśród słuchaczy.

Dzieci chętnie brały udział w dyskusjach z policjantami oraz konkursie integracyjnym zorganizowanym przez nauczycieli. Organizacja i uatrakcyjnienie spotkania dzięki wsparciu Policji oraz Straży Pożarnej i Służb Medycznych wywołały na twarzach uczniów wiele radości i uśmiechu na twarzach.

Źródło: KWP Lublin