Krasnystaw: Suszył konopie na strychu

marihuana

Źródło zdjęcia: http://www.lubelska.policja.gov.pl/

Krasnostawscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Krasnystaw. Podczas przeszukania jego posesji znaleźli krzaki konopi indyjskich, ścięte rośliny, które suszyły się na poddaszu oraz marihuanę. Za posiadanie i uprawę konopi indyjskich innych niż włókniste odpowie teraz przed sądem.

Wczoraj krasnostawscy kryminalni realizując informacje własne ustalili, że 30-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw w swoim miejscu zamieszkania posiada marihuanę i uprawia konopie. Podczas przeszukania posesji mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli dwa krzaki konopi indyjskich innych niż włókniste, które rosły w foliowym namiocie. W zajmowanym przez siebie pokoju 30-latek posiadał ponad 20 gramów marihuany. Ponadto na strychu domu mundurowi ujawnili i zabezpieczyli ponad 20 suszących się roślin konopi.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Jeszcze dziś usłyszy zarzuty uprawy konopi indyjskich innych niż włókniste oraz posiadania środków odurzających. Za posiadanie i uprawę konopi indyjskich innych niż włókniste 30-latek odpowie teraz przed sądem.

Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl/