Krasnystaw: Ukradł, ale nagrała go kamera

Złodziej karty 1

Policjanci z Krasnegostawu poszukują sprawcy kradzieży portfela, do której doszło wczoraj w jednym ze sklepów odzieżowych w Krasnymstawie. W portfelu znajdowały się dwie karty bankomatowe, którymi następnie płacono za zakupy w innych sklepach w Krasnymstawie i Chełmie. Wizerunek mężczyzny dokonującego zakupów zarejestrowała sklepowa kamera. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na publikowanym zdjęciu, proszony jest o kontakt z Policją.

Złodziej karty 2

Z przyjętego przez policjantów zawiadomienia wynika, że środę w godzinach pomiędzy godziną 9.00 a 14.00 w jednym ze sklepów w Krasnymstawie doszło do kradzieży portfela z gotówką, dokumentami oraz dwiema kartami bankomatowymi.

Kradzieży dokonano na szkodę ekspedientki sklepu, która torebkę wraz z portfelem zostawiła w jednym z pomieszczeń. O tym, że nie posiada portfela,  zorientowała się po 15-tej. Po sprawdzeniu w banku okazało się, że skradzionymi kartami sprawca dokonał  już 16 płatności w sklepach w Krasnymstawie i w Chemie. Straty  wyniosły około  650 zł.

Policjanci w jednym ze sklepów w Krasnymstawie zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać wizerunek mężczyzny płacącego skradzioną kartą.

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie przy ul. Okrzei 11 lub telefonicznie pod nr tel.: 82 575-62-10 lub 997.

Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl/