Krasnystaw: Wypadek motorowerzysty

motorowerzysta-z-dzieckiem

Źródło zdjęcia: http://www.lubelska.policja.gov.pl/

Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 38-letni motorowerzysta oraz jego 4-letni syn, po tym jak jednoślad, którym jechali zderzył się z osobowym Renaultem. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, kierujący Renaultem na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.

Wczoraj około godziny 17.00 dyżurny krasnostawskiej komendy  otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na terenie miasta. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, kierujący Renaultem na skrzyżowaniu ulic Głowackiego i Okrzei nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motorowerem. Kierujący skuterem 38-letni mieszkaniec Krasnegostawu trafił do szpitala. Wraz z nim przewieziony został również jego 4-letni syn, który podróżował jako pasażer. Po badaniach lekarz stwierdził u chłopca ogólne potłuczenia, jednak pozostał on na obserwacji.

Kierujący Renaultem 38-letni mieszkaniec Krasnegostawu nie doznał żadnych obrażeń. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Okoliczności tego zdarzenia badają krasnostawscy policjanci, którzy apelują też o rozwagę i rozsądek na drogach.

Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl/