Krasnystaw: Zaginął Oskar Patralski z Wólki Orłowskiej

Okkar PatralskiKrasnostawscy Policjanci poszukują zaginionego 16-letniego Oskara Patralskiego. Chłopiec dziś około godz. 9:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, bądź też znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie.

Oskar Patralski ma 16 lat i mieszka w Wólce Orłowskiej. W dniu dzisiejszym około godz. 9:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi. Przed wyjściem informował, iż ma myśli samobójcze.

Rysopis zaginionego: wzrost 173cm, waga około 60 kg, szczupłej budowy ciała, włosy czarne krótkie uczesane „na jerza”, twarz owalna bez zarostu, nos średni.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru ciemnego, która w przedniej części ma znak firmowy „NIKE”, spodnie jeansowe tzw. „rurki” koloru niebieskiego, czapkę koloru czarnego, buty sznurowane koloru miodowego.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 997/112.

Źródło: KWP Lublin