Krasnystaw: Złodziej nagrał się na monitoringu

Ukradł perfumy 1

Źródło zdjęcia: http://www.lubelska.policja.gov.pl/

Funkcjonariusze z Krasnegostawu poszukują mężczyzny, który 29 października br. w jednym ze sklepów na terenie galerii handlowej skradł perfumy o łącznej wartości 519 złotych. Sprawcę przestępstwa nagrała sklepowa kamera. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją.

Ukradł perfumy 2

Źródło zdjęcia: http://www.lubelska.policja.gov.pl/

Do zdarzenia doszło 29 października b.r. roku około godz. 12:30. Do drogerii, która znajduje się w jednej z galerii handlowej w Krasnymstawie, wszedł młody mężczyzna, który wykorzystując nieuwagę sprzedawców skradł 3 sztuki perfum. Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż był on w wieku około 35 lat, ubrany w niebieską bluzę i ciemne spodnie, włosy ciemne, szczupłej budowy ciała i około 180 cm wzrostu. Swój łup ukrył w saszetce przepasanej przez ramię, z którą opuścił sklep. Łączna wartość skradzionego mienia to 519 złotych. Zachowanie złodzieja nagrała sklepowa kamera, z której nagranie trafiło do krasnostawskich policjantów.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiada informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. 82 575 62 10 lub najbliższą jednostką policji tel. 997.

Źródło: KWP Lublin