Kto widział Mikołaja?

Mikołaj KsiążekPolicjanci z I komisariatu prowadzą poszukiwania za zaginionym Mikołajem Książek. Nieletni opuścił dom rodziny zastępczej. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał z rodziną żadnego kontaktu. 15 latek może przebywać wraz ze swoją biologiczną matką lub siostrą. Obie kobiety nie przebywają w miejscu swojego zamieszkania. Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego prosimy o kontakt z I komisariatem Policji.

Policjanci z I komisariatu prowadzą poszukiwania za zaginionym:

Mikołajem Książek

s. Mariusza i Barbary zd. Madej ur..23/10/1999

zam. Lublin ul Okopowa 16

15 latek 29 sierpnia bieżącego roku około godz. 21: 30 opuścił dom rodziny zastępczej, u której przebywał. Dzień później nieletni decyzją kuratora miał się wstawić w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kolonii Szczerbackiej. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń ucieczka  15 latka była najprawdopodobniej zaplanowana. Zaginiony przebywać może z biologiczną matką lub z siostrą. Obie kobiety nie przebywają także w miejscu swojego zamieszkania.

W dniu zaginięcia Mikołaj Książek ubrany był w czarne, krótkie spodnie, buty sportowe ciemny granat z żółtymi dodatkami, białą koszulkę i ciemną bluzę zapinaną na zamek.    Znaki szczególne blizna na policzku.

Wszystkie osoby, które w ostatnim czasie widziały zaginionego, bądź mają informacje na temat miejsca jego przebywania prosimy o kontakt z Policją. Informacje przekazywać można osobiście bądź telefonicznie pod nr tel. 81 535 45 73 lub 997.

Źródło: KWP Lublin