Lepsza gmina w dwa dni? To możliwe!

Lepsza gmina w dwa dni

Serwis internetowy iKrasnystaw.pl na początku roku zaproponował internautom sondę – „Która gmina najszybciej się rozwija?” Pytanie dotyczyło oczywiście gmin z powiatu krasnostawskiego. Pierwsze miejsce na podium zajęła Gmina Kraśniczyn (196 głosów), następna była Gmina Izbica (149 głosów) a brąz trafił do Gminy Krasnystaw (133 głosy).

Ostatnie miejsce przypadło niestety naszej gminie. Jedynie 10 internautów uważało, że nasza gmina rozwija się najszybciej w powiecie.

 Oczywiście sonda nie odzwierciedla rzeczywistego tępa rozwoju poszczególnych gmin w powiecie. Pewne różnice pomiędzy gminami w rozwoju są na pewno, ale nie takie, aby sięgały prawie 2000%. Sondę za to można uznać za dobry barometr nastrojów mieszkańców. Nasi mieszkańcy, niestety, nie wierzą, że Gmina Fajsławice zmienia się na lepsze.

Dlatego mamy dla Was zabawę, w związku z rozpoczynającym się weekendem. W sondzie można jeszcze oddawać głosy, dlatego głosujemy! Jak nam się uda do końca weekendu będziemy najszybciej rozwijającą się gminą w powiecie!  Głosujemy!