Łopiennik Nadrzeczny: Dachował i trafił do szpitala

Wypadek Łopiennik 2016

Źródło zdjęcia: http://www.lubelska.policja.gov.pl/

Niezachowanie należytej ostrożności podczas wyprzedzania było przyczyną groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek w Łopienniku Nadrzecznym. Kierujący samochodem osobowym zaczepił o wyprzedzany pojazd a następnie koziołkował. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci kolejny raz apelują o rozwagę i ostrożność.

W czwartek po godzinie 10:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierujący Skodą 36-letni mieszkaniec powiatu puławskiego, podczas wyprzedzania dostawczego mercedesa, zaczepił o wyprzedzany samochód. Stracił panowanie nad pojazdem, dachował i zatrzymał się na sąsiednim pasie ruchu. Karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Po badaniach okazało się, iż doznał tylko ogólnych potłuczeń. Zarówno kierujący Skodą jak i dostawczym Mercedesem 42-letni mieszkaniec Zamościa byli trzeźwi. Na sprawcę nałożono mandat oraz zostały mu naliczone punkty karne. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 13-tej.

Funkcjonariusze kolejny raz apelują do wszystkich użytkowników dróg o szczególną ostrożność na drodze! Pamiętajmy, że jako kierowcy ponosimy odpowiedzialność nie tylko za własne zdrowie i życie ale i osób które przewozimy oraz zdrowie i życie innych użytkowników dróg.

Źródło: KWP Lublin