Łopiennik: Poszukiwani świadkowie wypadku

wypadek

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w sierpniu b.r. w miejscowości Łopiennik Górny. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z krasnostawską policją.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Krasnymstawie poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło około godziny 23:10 w dniu 12 sierpnia br. na drodze K-17 w miejscowości Łopiennik Górny.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter jadąc za Tirem w kierunku Lublina, lewym przodem pojazdu potrącił zataczającego się na jezdni mężczyznę, który w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

 Ponadto z dotychczasowych ustaleń wynika, że przed tym zdarzeniem zataczający się na jezdni mężczyzna zmusił do gwałtownego hamowania kierującego samochodem marki Hyundai, który jechał od Lublina w kierunku Krasnegostawu.

Wszystkie osoby które były świadkami tego wypadku, w tym kierującego samochodem marki Hyundai oraz kierowcę Tira prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Krasnymstawie, pod nr tel. 082-575-62-08, 082-575-62-36 lub 997.