Lublin: Drugi Maraton Lubelski

Już dzisiaj wystartuje 2 Maraton Lubelski. W związku z tym na ulicach miasta wystąpią utrudnienia w ruchu i problemy z płynną jazdą. Miasto podzielne zostało na 5 stref, w których w określonych godzinach mogą wystąpić utrudniania. Policjanci apelują do kierujących o wyrozumiałość i cierpliwość w związku z utrudnieniami w ruchu i wybieranie alternatywnych tras przejazdu.

 

Najpierw utrudnienia wystąpią w Śródmieściu, następnie na Czechowie, Kalinowszczyźnie, Bronowicach, Dziesiątej i ponownie w centrum miasta.  Start i meta na Pl. Litewskim. Poniżej podajemy dokładną trasę maratonu:

P. Litewski, 3 Maja, Radziwiłłowska, Zielona, Królewska, Żmigród, Bernardyńska, Pl. Wolności, Narutowicza, Kapucyńska, Krakowskie Przedmieście, Al. Racławickie, Spadochroniarzy, Głęboka, Al. Kraśnicka, Al. Sikorskiego, Północna, Kosmowskiej, Koncertowa, Al. Kompozytorów Polskich, Elsnera, Choiny, Edwarda Wojtasa, Do Dysa, Al. Spółdzielczości Pracy, Al. Andersa, Mełgiewska, Grygowej, Dekutowskiego, Droga Męczenników Majdanka, Krańcowa, Dywizjonu 303, Kunickiego, Zemborzycka, Diamentowa, Krochmalna, Jana Pawła II A;. Kraśnicka, Al. racławickie, Krakowskie Przedmieście, Pl. Litewski.

Policjanci apelują do kierujących o wyrozumiałość i  cierpliwość  w związku z utrudnieniami w ruchu i  wybieranie alternatywnych tras przejazdu.

R.L.R

Źródło: KWP Lublin