Napisali o naszych Fajsławicach 24

nasz-garbów1

W dniu dzisiejszym, na łamach wydawnictwa Nasz Garbów, ukazała się pierwsza recenzja prasowa naszego serwisu. Wypadła pozytywnie, co jest dla nas bardzo satysfakcjonujące. Ta opinia jest dla nas tym bardziej ważna, że wydawnictwo garbowskie było inspiracją do powstania serwisu Fajsławice 24.

„Nasz Garbów” wystartował zaledwie rok temu, a już stał się potężną instytucją, mającą duży wpływ na życie swojej gminy. Ich zespół liczy już kilkanaście osób, co najlepiej obrazuje ilość działów i różnorodność tematów, jakie są tam poruszane. Mamy nadzieję, że po pierwszym roku działalności, nasz serwis także będzie mógł się pochwalić takimi rezultatami.

Jednym z ważniejszych dokonań Naszego Garbowa było doprowadzenie do upublicznienia na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Garbów dokumentów, których publikację nakłada na władze ustawa o dostępie do informacji publicznych. Publikacja miedzy innymi kontroli zewnętrznych dała mieszkańcom Garbowa możliwość wglądu do aktualnej kondycji ich gminy.

Na koniec trochę statystyki: pierwszy tydzień naszej działalności zakończył się liczbą 1300 odwiedzin strony, w ramach których użytkownicy dokonali 5800 odsłon. Łączny czas spędzony przez użytkowników na stronie fajslawice24.pl wyniósł ponad 113 godzin.