Niebezpieczny rajd 27-latki [Film]

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego krasnostawskiej komendy zatrzymali 27-latkę, kierującą mercedesem. Policyjny videorejestrator wykazał prędkość, z jaką jechała po krajowej 17 –tce. W terenie niezabudowanym pędziła nawet 185 km/h, a wjeżdżając na teren Fajsławic 139 km/h. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego mundurowi zatrzymali kobiecie uprawnienia, a popełnionymi wykroczeniami zajmie się sąd.

 

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z krasnostawskiej komendy zatrzymali w sobotę 27-letnią kobietę. Policyjny videorejestrator zarejestrował wszystkie jej wykroczenia drogowe. Siedząc za kierownicą mercedesa kobieta rozpoczęła swój „rajd” w Ignasinie, na krajowej 17 –tce. Tam na skrzyżowaniu wyprzedziła inny pojazd, w terenie niezabudowanym pędziła nawet 185 km/h, a wjeżdżając na teren Fajsławic 139 km/h.

27-letnia mieszkanka Sokołowa Podlaskiego podczas kontroli drogowej tłumaczyła policjantom, że spieszy się na ślub koleżanki. W związku z rażącym naruszeniem przepisów w ruchu drogowym funkcjonariusze zatrzymali kierującej uprawnienia, a materiały w tej sprawie skierują do sądu.

Źródło: KWP Policji