Nietrzeźwy traktorzysta

Alkomat

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości, brak uprawnień i spowodowanie kolizji drogowej odpowie 34- letni kierowca ciągnika. Mężczyzna nieprawidłowo wykonując manewr skrętu doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. Jak się okazało był on nietrzeźwy. Teraz policjanci wyjaśniają sprawę i apelują o zachowanie rozsądku.

Wczoraj po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kolonia Ochoża. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus 34-letni mieszkaniec gminy Wierzbica podczas skrętu w lewo zderzył się z wyprzedzającym go w tym czasie samochodem marki Opel Corsa, którym kierowała 21-letnia mieszkanka gminy Cyców. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości traktorzysty okazało się, że ma on blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Nie miał też uprawnień do kierowania pojazdem ani innych dokumentów wymaganych podczas kontroli drogowej.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o rozsądek. Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący stanowią zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl/