Nowa książka o Fajsławicach

Już lada moment ukaże się nowa książka na temat gminy Fajsławice. Jej tytuł to „Ziemia Fajsławicka Na Starych Fotografiach”. Jak widzicie łatwo się domyślić jaka będzie jej zawartość.

Jej autorem jest prezes TPF Adam Polski. Wydana w formacie A – 4, objętości 162 stron publikacja zawiera 290 podpisanych starych fotografii czarno – białych, pogrupowanych w 14 rozdziałów tematycznych – ukazujących bogactwo dziedzictwa kulturowego i historycznego gminy Fajsławice.

Autor książki Adam Polski – prezes TPF

Z publikacją można się zapoznać w Gminnej Bibliotece Publicznej lub Gminnym Ośrodku Kultury w Fajsławicach (mieszczą się w tym samym budynku Remizy OSP Fajsławice)  lub poprzez kontakt na adres e-mail: polski.adam@op,pl czy też telefoniczny 693 288 901 z jej autorem. Przy tej okazji ponawiamy apel do tych z Państwa, którzy dysponują bardzo wartościowymi starymi fotografiami i mogą je nam opisane, nieodpłatnie do skanowania wypożyczy.

Okładka książki

Książka została sfinansowana z środków ,,Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.