Nowy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie

Wczoraj w krasnostawskiej komendzie odbyła się uroczystość związana ze zmianą na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie. Zgromadzeni uczestnicy pożegnali mł. insp. Mariusza Woźniaka i powitali jego następcę podinsp. Janusza Pudźwę.

Wczoraj w krasnostawskiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie podinsp. Mariusza Woźniaka. W uroczystej zbiórce wzięli udział przedstawiciele władz powiatowych i samorządowych, szefowie służb mundurowych, przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, instytucji współpracujących na co dzień z Policją oraz funkcjonariusze i pracownicy komendy.

Mł. insp. Mariusz Woźniak rozstaje się z komendą w Krasnymstawie, w której służył od listopada 2016 roku. Nie żegna się on jednak z mundurem. Od wczoraj został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie.

Podczas uroczystej zbiórki zgromadzeni przywitali podinsp. Janusza Pudźwę – dotychczasowego zastępcę komendanta w Rykach. Służbę w Policji rozpoczął on w 1991 roku. Posiada bardzo bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał na stanowiskach wykonawczych i kierowniczych. Był między innymi Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego w KPP W Krasnymstawie oraz pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie. Od listopada 2016 roku zajmował stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Rykach.

Z dniem 19 czerwca 2017 roku Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej powołał podinsp. Janusza Pudźwę na stanowisko I Zastępcy  Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie.

Źródło: http://krasnystaw.lubelska.policja.gov.pl