Oceniamy realizację obietnic wyborczych wójta Tadeusza Chruściela [ANKIETA]

Tadeusz Chruściel

Rok temu Tadeusz Chruściel został ponownie wybrany na stanowisko wójta gminy Fajsławice. Reelekcję poprzedziła ostra kampania wyborcza, w której złożył on mieszkańcom wiele obietnic. To dobry moment żeby przypomnieć jaką „kiełbasę wyborczą” nam wówczas serwował i sprawdzić ile udało się już zrobić.

Dla przypomnienia poniżej zamieszczamy fragment ulotki kandydata Tadeusza Chruściela, zawierający listę obietnic wyborczych:

PW Tadeusz Chruściel-page-001

Przez rok wójtowi udało się zrealizować następujące obietnice: 1 tys. na każde urodzone dziecko, przebudowa wąwozów lessowych, uchwalenie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. I na razie tyle.

Lista obietnic, których nie udało się zrealizować jest dużo dłuższa, a do najważniejszych można zaliczyć: kanalizacja w Suchodołach, Siedliskach i Fajsławicach; fundusze na kolektory słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne (miały być w tym roku); gazyfikacja gminy; remonty dróg, w tym drogi wojewódzkiej w kierunku Trawnik (wiem, że to nie od niego zależy, ale obiecał); zagospodarowanie budynku w Suchodołach na Zakład Opieki Leczniczej; Uniwersytet III Wieku dla seniorów; pediatra dla dzieci. To tylko kilka, ale o nich mówiło się wówczas najgłośniej.

Nie ulega wątpliwości, że powinniśmy kibicować wójtowi Tadeuszowi Chruścielowi w realizacji jego obietnic wyborczych. Jego sukces, to także nasz sukces. Pamiętajmy jednak, że to my poniesiemy koszty jego porażek lub zaniedbań. Dlatego powinniśmy śledzić postępy i domagać się realizacji obietnic. Do końca kadencji pozostały jeszcze trzy lata, przez które można jeszcze dużo zrobić.

Poniżej ankieta, w której możecie ocenić postępy wójta:

Czy uważasz, że wójt gminy Fajsławice Tadeusz Chruściel sumiennie wywiązuje się ze swoich obietnic wyborczych?

  • Nie! W tym tempie na ma szans na wywiązanie się ze swoich obietnic. (60%, 108 głosów)
  • Trochę się udało zrobić, ale jeszcze długa droga. (19%, 34 głosów)
  • Nie mam zdania. (12%, 21 głosów)
  • Tak! Wszystko idzie w dobrym kierunku. (9%, 17 głosów)

Liczba głosujących: 180

Loading ... Loading ...

SM