Odbili się od dna

Frasatti Fajsławice logoW osłabionych składach przystąpiły do meczu w ramach 18 kolejki drużyny z Fajsławic i Rudej-Huty. W kadrze Frassatiego brakowało Patryka Przebirowskiego i Rafała Robaka, którzy pauzowali za nadmiar żółtych kartek. Jeszcze większy orzech do zgryzienia miał trener Hutnika, który nie mógł skorzystać z Damiana Krupskiego i Szymona Maliszewskiego (kartki) oraz Kulbickiego i Głazia.

Spotkanie Frassatiego z Hutnikiem od początku toczyło się pod dyktando naszego zespołu. Szybko strzelona bramka przez Adamiaka oraz kolejne okazje strzeleckie nie pozostawiały złudzeń, kto w tym meczu będzie cieszył się z kompletu punktów. Odmłodzony zespół Hutnika nie był w stanie nawiązać równorzędnej walki z gospodarzami tego spotkania. Do przerwy Frassati prowadził 4:1, chociaż okazji na podwyższenie wyniku było co niemiara.

W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił, ale na kolejnego gola przyszło czekać kibicom aż do ostatniej minuty. W doliczonym czasie strzałem zza pola karnego wynik na 5:1 ustalił Andrzej Stacharski. W następnej kolejce nasz zespół uda się do Kraśniczyna, gdzie na nowym boisku przyjdzie się zmierzyć z ostatnim w ligowej tabeli Tatranem.

18 kolejka, 03.05.2015, godz. 16:15
Frassati Fajsławice – Hutnik Ruda-Huta 5:1 (4:1)
Adamiak 7′ 39′, Stacharski 37′ 90+2′, Skorek 45′
– Mazur 38′

Frassati: M.Czajka – K.Błaziak, Trała, Jedut, Baran, J.Olech, Stacharski CryCry, Lipa Embarassed (Innocent 85′ Kozak),
Adamiak CryCry, Ł.Kasperek (Innocent 89′ Leszczyński), Skorek Cry (Innocent 86′ Greczkowski)

Hutnik: Skrypczuk – Pawlak, Nawrocki, Borysiuk, Świszcz, Kozak, Balcerek, Czerniakiewicz, Zemrzycki, Nestorowicz (46′ Tyczyński), Mazur

Sędziowali: Rogowski, Gołębiowski, Oraczewski

Pozostałe wyniki 18 kolejki
Kłos Chełm – Ruch Izbica 3:1 (2:0)
Unia Rejowiec -Tatran Kraśniczyn 2:0 (0:0)
Start Krasnystaw – Sawena Sawin 4:1 (2:1)
Sparta Rejowiec Fabr. – Unia Białopole 2:1 (2:1)
Granica Dorohusk – Pławanice Kamień 2:1 (0:0)
Ogniwo Wierzbica – Brat Siennica Nadolna 1:1 (1:0)

Źródło: http://frassati-fajslawice.com/