Odebrali dzieci pijanej matce

25-letnia kobieta znów pijana zajmowała się dziećmi. Alkomat wykazał ponad 2,5 promila alkoholu, gdy opiekowała się swoimi córkami w wieku 1 roku i 3 lat. Tym razem oprócz jej matki i siostry, alkohol piło z nią dwóch mężczyzn.

W poniedziałek około godziny 12-tej pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej powiadomili policjantów, iż w jednym z domów w gminie Fajsławice nietrzeźwa matka zajmuje się małymi dziećmi. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali 25-letnią kobietę, która opiekowała się swoimi córkami. Starsza z nich ma 3 lata a młodsza rok. Mundurowi sprawdzili jej stan trzeźwości i okazało się, że ma w swoim organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Tego dnia alkohol piła z nią jej matka, siostra oraz dwóch mężczyzn – obywateli Bułgarii. Wszyscy byli pijani.

Podobna sytuacja miała miejsce 3 tygodnie wcześniej policjanci interweniowali w domu 25-latki, wtedy miała ona prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Podobnie jak wczoraj piłą ze swoją matką i siostrą.

O zaistniałej sytuacji policjanci powiadomili Sąd Rodzinny.  Wobec zaistniałej sytuacji zapadła decyzja o odebraniu dzieci pijanej matce.

Źródło: http://krasnystaw.lubelska.policja.gov.pl