Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo

Frassati

Doskonały prezent w przeddzień swoich 20 urodzin sprawił sobie Sebastian Baran zdobywając gola na wagę jakże ważnych 3 punktów dla Frassatiego.

Spotkanie w Białopolu lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w pierwszych sekundach meczu mogli pokusić się o bramkę. Strzał z kilku metrów Szymona Łukaszewskiego obronił Michał Czajka. Z minuty na minutę obraz gry przemawiał na korzyść drużyny z Fajsławic. Jednak to Unia w 38 min. mogła wyjść na prowadzenie, ale w dogodnej sytuacji nieczysto w piłkę trafił Leśnicki.

Najlepszą okazję dla naszego zespołu w I połowie miał Jacek Olech, lecz piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę. Drugie 45 min. bez wątpienia należało do Fajsławic. W 72 min. bardzo bliski zdobycia bramki był Łukasz Skorek nieznacznie pudłując po strzale głową. Kilkukrotnie również nieskutecznie główkował Piotr Trała.

Zwycięska bramka padła w 82 min. Prostopadłym podaniem z pierwszej piłki popisał się Rafał Robak otwierając drogę do bramki gospodarzy. Sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Sebastian Baran. Do końca spotkania Frassati mądrze się bronił nie dając Unii szans na zdobycie wyrównującej bramki. Wielkie serce pozostawione na boisku zaprocentowało pierwszą wyjazdową wygraną w tym sezonie.

21 kolejka, 24.05.2015, godz. 16:00
Unia Białopole – Frassati Fajsławice 0:1 (0:0)
S.Baran 82′

Unia: Szlichtyng – Soroka, Bureć, Tukiendorf, Domińczuk, Rakowiecki, Leśnicki, Werbolewski, Zdybel, Rondoś (78′ Iwanicki), Łukaszewski

Frassati: M.Czajka – Ł.Pluta, Trała, Stacharski, M.Baran, J.Olech, P.Przebirowski, Robak Embarassed, Madeja
(Innocent 59′ Lipa), Ł.Kasperek (Innocent 55′ S.Baran Cry), Skorek (Innocent 90+3′ P.Olech)

Sędziowali: Mielniczuk, Misztal, Urbankiewicz

Pozostałe wyniki 21 kolejki
Granica Dorohusk – Kłos Chełm 0:0
Ogniwo Wierzbica – Sparta Rejowiec Fabr. 0:0
Brat Siennica Nadolna – Start Krasnystaw 0:2 (0:1)
Pławanice Kamień – Unia Rejowiec 2:2 (1:0)
Sawena Sawin – Ruch Izbica 3:0 (2:0)
Tatran Kraśniczyn – Hutnik Ruda-Huta 1:0 (0:0)

Źródło: http://frassati-fajslawice.com/