Pizzeria Fantazja

Pizzeria Fantazja 2

Od wczoraj, w Fajsławicach mamy nowy lokal gastronomiczny. Właścicielem Pizzerii Fantazja, bo tak się nazywa, jest Wojciech Baran z Suchodołów, a dużą część jego zespołu tworzą osoby zatrudnione kiedyś w Margaricie.

Pizzeria została urządzona w budynku dawnego sklepu z częściami samochodowymi, tuż za sklepem Jedynka. Jak na razie, z zewnątrz nie wygląda zbyt reprezentacyjnie, ale pracownicy pizzerii zapewniają, że powinno się to zmienić w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Sala lokalu pomieści 12 osób, mogących tam zjeść oczywiście pizzę, która w zależności od wielkości placka i składników, kosztuje od 11 do 32 złotych. Oczywiście lista dostępnych dań jest dużo dłuższa, a składają się na nią między innymi sałatki, kebaby, hamburgery i inne kanapki. Danie można zamówić telefonicznie ale na odległość nie dłuższą niż 15 km.

Mamy nadzieję, że dania tam podawane będą smaczne, bo to jedyna droga do sukcesu takiego lokalu. Życzymy powodzenia. Każdy przejaw inicjatywy i przedsiębiorczości mieszkańców naszej gminy jest godny pochwały.

 Aha.. Napis na ulotce pizzerii „Fajsławice 24”, oznacza adres lokalu, a nie nazwę naszego wydawnictwa.

Korzystając z okazji, zapraszamy do kontaktu z nami wszystkich, którzy mają coś do zaproponowania naszym mieszkańcom:redakcja@fajslawice24.pl