Podsumowanie sezonu młodzików i trampkarzy

Młodzicy frassati

W miniony poniedziałek w centrum edukacji i rozrywki dzieci i młodzieży Jankes Kids odbyło się zakończenie sezonu młodzików i trampkarzy, w którym udział wzięli zawodnicy oraz trener Daniel Krakiewicz.

W zakończonym sezonie 2014/2015 młodzicy zajęli 6 miejsce w grupie południowej chełmskiej ligi młodzików liczącej 11 drużyn. Najlepszy strzelcem naszego zespołu został Patryk Kostka z 19 bramkami na koncie. Dwa najlepsze zespoły gr. południowej tj. Jedynka Krasnystaw i Ruch Izbica w meczach półfinałowych przegrały swoje spotkania z rówieśnikami z gr. północnej. Ostatecznie mistrzem chełmskiej ligi młodzików został Niedźwiadek Chełm, który w meczu finałowym pokonał Włodawiankę Włodawa. Na najniższym stopniu podium uplasował się Ruch Izbica, który w meczu o 3 miejsce okazał się lepszy od Jedynki Krasnystaw.

W rywalizacji trampkarzy Frassati zajął 6 miejsce w 10-cio drużynowej chełmskiej lidze trampkarzy grupy południowej. Najlepszy strzelcem naszego zespołu z 15 golami został Janek Gieracz. Najlepszą drużyną sezonu zasadniczego w gr. południowej został Niedźwiadek Chełm, który wyprzedził Spartę Rejowiec Fabryczny. W meczach półfinałowych górą okazały się zespoły gr. południowej. Niedźwiadek zwyciężył z Włodawianką, a Sparta pokonała zespół z Siedliszcza. Mistrzem chełmskiej ligi trampkarzy został Niedźwiadek Chełm, który w spotkaniu finałowym pokonał Spartę Rejowiec Fabryczny. W meczu o 3 miejsce Włodawianka Włodawa pokonała Spółdzielcę Siedliszcze.

Źródło: http://frassati-fajslawice.com/