Polcja poszukje Aleksandry Burzy z Łęcznej

Zaginiona Aleksandra Burza13-letnia Ola wyszła w ostatnia środę z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. W przypadku napotkania zaginionej mieszkanki Łęcznej prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Łęcznej poszukują zaginionej 13 – letniej Aleksandry Burza zam. Łęczna, która w środę wyszła z domu. Nastolatka do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej pod nr tel. tel. 81 752-72-10 lub 997, 112.

Zaginiona to:

Aleksandra Burza, lat 13

zam. Łęczna

Rysopis zaginionej: ok. 164 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy koloru blond do ramion, oczy zielone, twarz owalna.

Zazwyczaj ubiera się w spodnie typu jeans koloru czarnego lub niebieskiego, luźne koszulki. Zabrała ze sobą plecak koloru czarnego w drobną kratkę, ubrania: t-shirt koloru czarnego, szarego, czarnego z wizerunkiem kota, spodnie typu jeans koloru niebieskiego, krótkie spodenki koloru czarnego, bluzy koloru różowego i niebieskiego.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje dot. miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej tel. 81 7527210 lub 997.

Źródło: