Policyjne spotkanie opłatkowe

Święta Bożego Narodzenia to dla wszystkich szczególny czas. W czwartek w Krasnostawskim Domu Kultury odbyło się policyjne spotkanie opłatkowe z udziałem członków kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie oraz zaproszonych gości. Uroczystość swoim udziałem zaszczycili przedstawiciele władz samorządowych, zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz innych instytucji.

Zebranych powitał Komendant Powiatowy Policji w Krasnymstawie podinsp. Mariusz Kołtun, który w kilku słowach przypomniał istotę Bożonarodzeniowych Świąt i złożył życzenia radosnych, spokojnych, bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nowym 2017 roku.

Podczas uroczystości życzenia w imieniu władz samorządowych złożyła burmistrz Krasnegostawu Pani Hanna Mazurkiewicz, która odczytała przygotowany specjalnie na tę okazję wiersz.

Kapelan Powiatowy Policji ks. Henryk Kozyra odczytał fragment Ewangelii o narodzeniu Jezusa, a uczestnicy tradycyjnie przełamali się opłatkiem i złożyli wzajemne życzenia świąteczno – noworoczne.

http://www.lubelska.policja.gov.pl/