Polsat o fotoradarze w Fajsławicach

Wydarzenia Polsat

Dziś w głównym wydaniu Wydarzeń w telewizji Polsat o godzinie 18.50, znów będzie emitowany materiał  o walce mieszkańców Fajsławic o poprawę bezpieczeństwa na krajowej „siedemnastce”.

W ramach akcji „Żądamy postawienia fotoradaru w Fajsławicach!” pod petycją podpisało się dotychczas 349 osób. Dziś kończy się akcja zbierania podpisów na listach z poparciem dla tego żądania. W przyszłym tygodniu wniosek o instalację urządzenia trafi do Inspekcji Transportu Drogowego w Lublinie.

Dzięki temu, że o akcji można było usłyszeć i przeczytać w kilku mediach, wielu kierowcom udało się uświadomić, że muszą zachowywać wyjątkową ostrożność przejeżdżając przez Fajsławice. Na jakiś czas powinno to wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa naszych mieszkańców.

SM

AKTUALIZACJA

Niestety materiał o Fajsławicach nie ukazał się we wczorajszych Wydarzeniach. W sobotę po południu autor reportażu skontaktował się z nami i poinformował o emisji materiału w niedzielnym wydaniu programu. Co się stało i dlaczego do tego nie doszło nie wiemy. Przykro nam, że wprowadziliśmy Państwa w błąd.