Przyczepa odczepiła się od busa i uderzyła w forda

Źródło zdjęcia: http://krasnystaw.lubelska.policja.gov.pl

Policjanci z komendy w Krasnymstawie wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na drodze K-17. Podczas zdarzenia od busa marki Mercedes odczepiła się przyczepa, która uderzyła w nadjeżdżającego z przeciwka forda. W wyniku zdarzenia trzy osoby odniosły obrażenia.

Wczoraj w godzinach wieczornych dyżurny Policji w Krasnymstawie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym jakie miało miejsce na drodze K-17 w miejscowości Zakręcie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że od jadącego w kierunku Lublina samochodu marki Mercedes z nieznanych przyczyn odczepiła się przyczepa, która uderzyła w jadącego z przeciwka forda. Samochodem podróżowały trzy osoby, które w wyniku odniesionych obrażeń trafiły do szpitala.

Zarówno 58-letni kierujący samochodem marki Mercedes, jak i 61-letni kierowca forda byli trzeźwi. Pracujący na miejscu funkcjonariusze przy udziale biegłego dokonali oględzin oraz zabezpieczyli ślady. Obecnie trwa przesłuchiwanie świadków oraz wyjaśnianie dokładnych okoliczności i przebiegu wypadku.

Źródło: http://krasnystaw.lubelska.policja.gov.pl