Samochód, dwa znaki drogowe i latarnia stanęły na przeszkodzie pijanej 36-latki

policjaZa jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej odpowie 36- letnia mieszkanka Chełma. Jak się okazało miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie i nie posiadała też uprawnień do kierowania. Karetką pogotowia została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Wczoraj przed godziną 18.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy 3- go Maja w Chełmie. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że kierująca samochodem marki Opel Corsa 36- letnia mieszkanka miasta wykonując manewr wyprzedzania doprowadziła do zderzenia z samochodem marki Fiat Palio, którym kierował mieszkaniec Chełma. Kobieta uszkodziła przy tym dwa znaki drogowe i słup oświetleniowy.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 36- latki. Jak się okazało miała w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Nie posiadała też uprawnień do kierowania. Karetką pogotowia została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Teraz odpowie nie tylko za jazdę w stanie nietrzeźwości ale też za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kierowanie pojazdem bez uprawnień.

Źródło: KWP Lublin